Doğadan Mama

NEDEN DOĞADAN MAMA?

Adnan Menderes üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Biyolog 4 yıllık lisans derecesini bütün yetki sorumlukları ile hak kazanmış olarak ,Dostlarımız olan kedi ve köpeklerimiz için doğal sağlıklı en iyi mamayı üretme arayışı içinde firmamızı 2018 yılında kurduk.

Doğadan Mama, içinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan, içeriği tüm dünyada yapılan araştırmalar sonucunda oluşturulmuş evcil hayvanınızın türüne, yaşına ve fiziki özelliğine uygun olarak hazırlanacak, gerçek bir yemek olup, taze olarak üretilmekte, özel bir şekilde öğünlük olarak paketlenip kapınıza kadar getirilmektedir.

Taze Güvenilir ve doğalarına uygun gıdalar tüylü dostlarımızın hayat kalitelerini %100 fark yaratıyor.Üretim ve hizmet kalitesi için gönülden çalışan doğadan mama Türkiye de taze besinleri bilimsel araştırmalara dayanarak geliştiriyoruz. 

Doğadan Mama Fiyat Politikamız

Bizim direk tüketiciye teslim modelimiz ile yalnızca sağlıklı ve taze bir mamaya ulaşmakla kalmayacak, aynı zamanda dağıtım firmalarına, ithalat maliyetlerine, çeşitli mağaza maliyetlerine katlanmak yerine, paranızın yüksek kaliteli içeriğe gittiğinden emin olacaksınız. Kaldı ki, kötü beslenme sonucu doğabilecek çeşitli hastalıkların da önüne geçilmiş olacaktır. Üstelik mağaza raflarında aylarca beklemek yerine, üretiminden sadece 3 gün sonra kapınıza getirilmektedir. Ayrıca Fiyatlarımız piyasada satılan Plus mamalarla aynı düzeyde tutularak dostlarımız en kaliteli mamayı uygun fiyata tüketmesini sağlıyoruz.

AYRICA GEREKSİZ PAKETLEME MASRAFLARINDAN KAÇINIP FİYATLARIMIZA UYGULUYORUZ. 

SONUÇ OLARAK ;

Evcil hayvanınızı taze üretilmiş ve sağlıklı bir yiyecek ile beslemek onu sadece şımartmak veya ilgilendiğinizi göstermek değil, Ona sizlerle birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür geçirme şansını vermek anlamına gelmektedir. Can dostlarımızla uzun ve sağlık bir ömür dileriz,

BİYOLOG CEREN BOZDEMİR  

Sevgilerimizle,

 

sohbeti aç
Yardım İster misiniz ?
merhaba
NEDEN DOĞADAN MAMA ile ilgili bilgi almak istermisiniz